قوانین و مقررات

User

حساب کاربری و حریم شخصی:

حساب کاربری شما، با دریافت نام ، نام‌خانوادگی و شماره تلفن همراه شما ایجاد میشه.
مجموعه سارمو تمام تلاشش رو می‌کنه تا از اطلاعات شما به بهترین شکل محافظت کنه. پس خیالتون راحت باشه.

Bag

نوع ارسال و زمان تحویل محصول:

ما برای شما، ۳ نوع متفاوت ارسال محصول رو در نظر گرفتیم تا هر روشی رو که راحت‌تر بودید انتخاب کنید.
روش اول، ارسال با پست پیشتاز، که حالت پیش‌فرض برای ارسال به سراسر کشور انتخاب شده.
تو این روش؛ شما بسته‌تون رو اگر ساکن تهران باشید، ۱ تا ۲ روز کاری بعد و اگر ساکن شهرستان باشید، ۴ تا ۵ روز کاری بعد دریافت می‌کنید. هزینه این نوع ارسال ۱۸ تومانه.
روش دوم، ارسال پستی ویژه است که بر اساس اون، بسته‌تون رو ۱ روز کاری بعد دریافت می‌کنید. بابت این نوع ارسال، شما مبلغ ۴۰ تومان رو می‌پردازید.
روش سوم، مخصوص ساکنین شهر تهرانه که در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب از طریق پیک انجام میشه. هزینه این روش مطابق با زمان و مکان ارسالتون متغیره و به عهده شماست. اما سارمو حواسش هست اون رو تو بهترین زمان ممکن در طول روز انتخاب کنه که برای شما هزینه کمتری داشته باشه.
حتما به این موضوع دقت کنید که روز کاری، از زمان رسیدن بسته به پست حساب میشه و آماده کردن و بسته‌بندی اون هم، ۱ یا ۲ روز زمان میبره.

Horizontal_switch

شرایط تعویض و مرجوع:

بعد از خرید و دریافت سفارشتون، اگه به هر دلیلی محصول رو دوست نداشتید می‌تونید تا ۲۴ ساعت بعد اون رو مرجوع کنید. پس حتما بلافاصله بعد از تحویل گرفتن خریدتون، اون رو چک کنید. یادتون باشه که هزینه ارسال محصول به عهده‌ شماست.
ممکنه یه وقتایی پیش بیاد که محصول دچار زدگی و پارگی باشه. تو این شرایط شما بسته رو برمی‌گردونید و هزینه این برگشت هم به عهده ما هستش و ما کالای سالم رو برای شما ارسال می‌کنیم.

Eye

مالکیت و حق انتشار:

تمام مطالب در دسترسی که از طریق هر کدوم از سرویس‌های خدماتی ما در اختیار عموم قرار می‌گیره، مثل لوگو، تصویر محصولات، داده‌ها، متن و ... جزئی از اموال مجموعه سارمو محسوب میشه و هرگونه استفاده‌ای از اون‌ها، بدون کسب مجوز متنی، پیگرد قانونی داره.